Od 13 sierpnia trwa wczesny dostÄ™p beta-testów gry Diablo II: Resurrected. Wszyscy, którzy zÅ‚ożyli przedpremierowe zamówienie na podstawowÄ… wersjÄ™ gry bÄ…dź edycjÄ™ Prime Evil Collection mogÄ… do jutra na wÅ‚asnej skórze przekonać siÄ™, co twórcy przygotowali w odÅ›wieżonej wersji kultowego hack’n’slasha. Ci, którzy zdążyli już pograć, majÄ…
W wątku poświęconym
Diablo 2: Resurrected na forum Reddit gracze wymieniają się spostrzeżeniami na temat tego, co znajduje się w becie. Można wnioskować, że na nieco ponad miesiąc do premiery w grze znajduje się masa bugów.
Wśród komentujących dały się usłyszeć głosy przypominające o tym, że
Diablo II: Resurrected to remaster gry sprzed 21 lat i trudno wymagać, by był całkowicie dostosowany do tego, co jest standardem obecnie.
Podsumowując obraz, który wyłania się z przytoczonych opinii: mamy do czynienia z grą, co do której widać, że nie jest jeszcze gotowa. Czy będzie taka w dniu premiery? Można mieć wątpliwości, ale pamiętajmy, że czeka nas jeszcze otwarta beta, która odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia; może do tego czasu uda się wyeliminować przynajmniej część błędów.
Gracze chwalą wierność oryginałowi;
Diablo 2: Resurrected zdaje siÄ™ podążać tÄ… samÄ… drogÄ…, którÄ… gry wideo kroczyÅ‚y dwie dekady temu, co z pewnoÅ›ciÄ… bÄ™dzie zaletÄ… dla hardcore’owych fanów serii. Pozostaje pytanie, czy
Resurrected będzie w stanie przyciągnąć nowe osoby swoją oldskulowością? Czas pokaże.
Źródło:
"Qskan" - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2021-08-16 19:35:11
|
|
|